sobota, 17 grudnia 2016

Anonimowość

Czy kiedykolwiek, myśleliście  co się dzieje ze zdjęciami lub treściami,  które publikujecie w sieci ? Ja też nie .... .  Przecież każde zdjęcie można: zapisać jako.. , skopiować i przetworzyć na własny sposób i użytek. Czy prawa autorskie lub nawet dane osobowe są naprawdę chronione ?  Szczerze Wam powiem że nie wiem, z tego co mogłam zauważyć przez kilka lat - nie do końca. Każdy człowiek ,,zaglądający'' do sieci jest anonimowy - my na pewien sposób też ! Wiecie coś o mnie oprócz tego co napisałam na stronie ,,O mnie'' ?  Przecież nawet to nie musi być prawdą !  Jesteśmy jak ludzie w maskach ! Nigdy nie wiemy do kogo trafią załączone przez nas treści ! Niektórych znamy tylko z ich ,,nicku''. Pamiętajcie, że  w sieci nie jesteśmy sami, a o innych tak naprawdę mało wiemy ! Dlatego zanim coś umieścicie zastanówcie się kilka razy kto tak naprawdę może to 
zobaczyć ! Nigdy nie wiadomo kto może się kryć za taką maską ! 

Dzisiaj taki ,,wyjątkowy'' post, trochę (mam nadzieję) dający do myślenia i inny od pozostałych, ale prowadzenie bloga to nie tylko dodawanie zdjęć stylizacji lub ujawnianie życia prywatnego ! :) 

Mam nadzieję, że zrozumieliście co chciałam przekazać przez te nietypowe zdjęcia i post. 

Dziękuję osobom, które zgodziły się wziąć udział w mojej sesji, i pomóc mi w tym  ,,anonimowym'' projekcie ;) Dzisiejsza stylizacja nie podlega ocenie ! ;) 

Mam nadzieję że post Was zaciekawił ?! - Czekam na komentarze !!

4 komentarze:

 1. Czasami warto przemyśleć jakie zdjęcia daje się do internetu, oraz to co się pisze na temat naszego życia prywatnego.

  https://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne zdjęcia :)
  Z internetu trzeba korzystać z glową, nie z impulsem!
  Pozdrawiam i zapraszam! ♥
  http://marianna-pisze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł z tymi zdjęciami.Zgadzam się z tobą , nie wiemy kto tak naprawdę siedzi za komputerem :/

  https://zwyczajnaminika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł na zdjęcia <3
  http://roksanafashionist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń