piątek, 1 grudnia 2017

Blogmas #1


Witajcie 
Dawno nie było na blogu postów takich jak często publikowałam. Z czego to wynikało ? Czasami życie tak się komplikuje że potrzebujemy trochę czasu żeby wszystko sobie poukładać.  Niestety sprawy związane z moimi studiami ,,troszeczkę'' się zmieniły-nadal mam wakacje. Na początku było dość ciężko mi to zaakceptować: każdy idzie na studia - a ja nie ! Co inni powiedzą ?!  (Tak, zbyt często zadajemy sobie to pytanie.) Łatwiej jest pisać  na blogu o sukcesach, o porażkach już trudniej, dlatego potrzebowałam trochę czasu.  Teraz, powoli oswoiłam się z moją nową sytuacją. Może przerwa jest mi potrzebna, tak musiało już być. Mam rok na zastanowienie się nad tym co tak naprawdę chcę robić.
W tym roku po raz pierwszy na moim blogu pojawi się  BLOGMAS. Posty będą się pojawiały co około 2 lub 3 dni o godzinie 19. Zapraszam więc Was do spędzenia grudnia i czasu przedświątecznego wraz ze mną 😊


  Najprostszy kalendarz adwentowy DIY

1. Gotowe, wydrukowane wzory kopert, wycinamy i sklejamy.                                 2. Wybieramy ozdoby.

            3.Przyklejamy je na koperty i numerujemy.

                                             

                                             4. Nawlekamy na koperty nitki.


                5. Przygotowujemy cotton balls i przywiązujemy koperty.

Kalendarz jest bardzo prosty do zrobienia i w dodatku pięknie świeci. Jeżeli macie w domu małe dziecko będzie dla niego idealny. Zawartość kopert zależy od Was, mogą to być zdjęcia, czekoladki, cukierki, co tylko będziecie chcieli tam ukryć.

Co sądzicie o takim kalendarzu ? 

1 komentarz: